web.artdent.soltys

Laboratorium

Linki strony

 

 

 

Laboratorium Art-Dent

31-532, Kraków,
ul. Chodkiewicza 5
tel./fax (012) 423 01 82
Mobile:
0501045035 - Maciej Sołtys

Godziny otwarcia
Pn - Pt: 8.00 - 18.00

 

Mapa dojazdu

Szanowni państwo

Obecna konkurencja oraz chęć zapewnienia pacjentom najwyższej jakości usług, stawia coraz większe wymagania laboratoriom protetycznym.

Każdy Dentysta poszukuje laboratorium, które pozwoli mu uzyskać najlepsze rezultaty estetyczne oraz umożliwi osiągnięcie większej satysfakcji z wykonywanej pracy.

Dlatego nasze laboratorium stara się wyjść na przeciw państwa oczekiwaniom, poprzez zapewnienie fachowego doradztwa oraz wysokiej jakości, świadczonych przez nas usług.

Zapewniamy również bezpłatny transport prac na terenie Krakowa!!


 

Oferta Laboratoryjna

picture

Korony pełnoceramiczne

Wykonywane są metodą prasowania lub wypalania na słupku z masy żaroodpornej. Dzięki wysokiej przezierności są to prace bardzo estetyczne wykonywane głównie w odcinku przednim.

do góry

Mosty i korony na cerkonie

Nowością są korony i mosty wykonane na podbudowie z cerkonu, które nie posiadają szkieletu metalowego, dają znakomitą przezierność i załamania światła odpowiadające naturalnym tkankom zęba. W związku z wyjątkowo korzystnym efektem estetycznym polecane są szczególnie w odcinku przednim.

do góry

Mosty na inlayach wzmacniane włóknem

Wykonujemy je z materiału śiwatłoutwardzalnego "Ceramage" zawierającego w sobie około70% ceramiki. Mosty te mogą odbudowywać pojedyncze braki zębów a cementowane są na sąsiadujących z luką inlayach. Cała konstrukcja mostu wzmacniana jest włóknem. Przy takich pracach ingerencja w tkankę zęba jest minimalna.

do góry

Prace na implantach

Implant to nic innego jak sztuczny korzeń. Wszczep wykonany z tytanu w przybliżeniu posiadający wielkość naturalnego korzenia. Nie zawsze wszczepia się tyle implantów ile brakuje zębów. Możemy wykonać kilku punktową niezależną implantację i na niej oprzeć pojedyncze brakujące zęby, lub stworzyć podparcie dla mostu. Nawet dwa implanty zapewniają dodatkowe umocowanie i fantastycznie stabilizują protezy całkowite

do góry

Prace na szklanych podparciach ZX27

System szklanych podparć ZX-27 jest unikalny, ponieważ eliminuje problem braku własnych zębów filarowych, niezbędnych do utrzymania zaprojektowanego uzupełnienia protetycznego, co więcej nie wymaga to jakiejkolwiek interwencji chirurgicznej. Szklane podparcia ZX-27 wyprodukowane są ze specjalnego materiału dostosowanego do bezzębnej części wyrostku zębodołowego szczęki lub żuchwy, a zatem zastępują, brakujące własne zęby filarowe. Każdy pacjent ma wykonane indywidualnie szklane podparcie ZX-27, dopasowane dokładnie do jego wyrostka zębodołowego.

do góry